Acotherm

Zmniejszenie efektu pogłosu oraz polepszona izolacja termiczna
Acotherm jest bezspoinową okładzina ścienną i sufitową posiadającą właściwości akustyczne i izolujące. Produkt ten idealnie nadaje się do pomieszczeń garażowych. Acotherm nanoszony jest w dwóch warstwach. Możliwe jest zastosowanie go na wszelkiego rodzaju podłożach i konstrukcjach budowlanych. Produkt jest dostępny w szerokiej gamie grubości, faktur i kolorów.

Poprawiona akustyka oraz oszczędność energii
Acotherm składa się z płynnej warstwy litego materiału izolującego, wykończonego akustycznym tynkiem Acospray. Dzięki możliwości stosowania rożnej grubości materiału, jesteśmy w stanie podołać wymaganiom izolacji termicznych projektu. Materiał izolacyjny wraz z tynkiem natryskowym powoduje unikniecie mostków termicznych oraz tworzy w pomieszczeniach wysoki komfort akustyczny.

Ekologicznie bezpieczna metoda wykonania
Montaż materiału izolacyjnego wykonywany jest w przeważającej części poprzez całkowite sklejenie. Tynk natryskowy składa się głównie z przetworzonych naturalnych włókien celulozowych. Dzięki użytej mieszance, zoptymalizowane jest bezpieczeństwa przeciwpożarowe oraz trwałość produktu. Acospray nanoszony jest metoda natryskowa na bazie wodnych polimerów. Zastosowanie boranów jest zmniejszone do absolutnego minimum wymaganej granicy norm Unii Europejskiej poniżej 5%, dzięki czemu Acospray jest bezpiecznym rozwiązaniem dla naszych klientów i wykonawców.

Jasne, porady dotyczące napraw i pięć lat gwarancji
Zapeniamy udzielenie jasnych porad i informacji oraz wsparcie odnośnie utrzymania wysokiej kondycji produktu poprzez Acocare. W przypadku uszkodzenia, możliwe jest w prosty sposób miejscowe naniesienie poprawki. Firma Acosorb zapewnia pięcioletnia gwarancje na przyczepność oraz właściwości akustyczne Acospray-u.