Acospray

Akustyczny tynk zmniejszający pogłos
Acospray jest bezspoinowym tynkiem natryskowym. Product nanoszony jest metodą jednofazową na wszelkiego rodzajach podłożach. W dowolnie wybranej grubości, zarówno na ścianach jak i sufitach, niezależnie od ich objętości. Produkt jest dostępny w szerokiej gamie faktur i kolorów.

Poprawiona akustyka oraz oszczędność energii
Optymalna akustyka i aktywna efektywność energetyczna idzie razem w parze. Przy grubości 3,5 cm, naniesionej bezpośrednio na podłoże, wysokość współczynnika alpha wynosi 1,0. Termiczne właściwości izolacyjne Acosprayu powodują zmniejszenie wycieku energii do innych części budynku, w efekcie oszczędności na poziomie 5-10% .

Naturalne, ekologiczne i bezpieczne pochłanianie dźwięku
Oferowany przez nas tynk natryskowy składa się głównie z przetworzonych naturalnych włókien celulozowych. Dzięki mieszance z dodatkami optymalizujemy żywotność produktu oraz bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Acospray nanoszony jest metoda natryskowa na bazie wodnych polimerów. Zastosowanie boranów zmniejszone jest do absolutnego minimum wymaganej granicy norm Unii Europejskiej poniżej 5%, dzięki czemu Acospray jest bezpiecznym rozwiązaniem dla naszych klientów i wykonawców.

Jasne porady dotyczące utrzymania oraz pięć lat gwarancji
Materiał jest łatwy w utrzymaniu czystości przy użyciu odkurzacza z miękką szczotką. Ponadto zapewniamy Państwu wyraźna poradę i wsparcie odnośnie konserwacji produktu poprzez Acocare. W przypadku uszkodzenia, możliwe jest w prosty sposób miejscowe naniesienie poprawki. Firma Acosorb zapewnia pięcioletnia gwarancje na przyczepność oraz właściwości akustyczne Acospray-u.

pdf_icon zobacz dane techniczne produktu