Acoplaster

Gładki tynk akustyczny, dostępny we wszystkich kolorach
Gładki tynk akustyczny, dostępny we wszystkich kolorach. Acoplaster jest bezspoinowym, akustycznym tynkiem możliwym do naniesienia w jednej lub kilku warstwach. Dostępny w czterech grubościach: 3, 24, 32 i 43 mm. Stosowany jest zarówno bezpośrednio na surowych powierzchniach budynku, jak i typowych podłożach budowlanych, takich jak tynki cementowe i gipsowe, płyty gipsowo-kartonowe tynkow czy beton. Produkt jest dostępny w szerokiej gamie faktur (od szorstkiej po bardzo gładką ) i kolorów. Firma Acosorb gwarantuje optymalna akustykę przy zachowaniu wszelkich walorów estetycznych.

Poprawiona akustyka z zachowaniem pełnej swobody projektu
Acoplaster jest kompletnym produktem nanoszonym z mobilnych rusztowań montażowych. Możliwe jest jego bezpośrednie zakończenie przy ścianie lub futrynie. W przypadku braku punktu styku, miejsca łączone są ze sobą przy pomocy aluminiowego kątownika. Stosowany jest również na powierzchniach owalnych oraz wszelkich konstrukcjach krzywoliniowych.

Rozważnie wyselekcjonowany skład materiałów: bezpieczny i ekologiczny
Ten rodzaj tynku składa się z płyty mineralnej klejonej do powierzchni pierwotnej. Zostaje ona gładko wykończona warstwa tynku akustycznego, który składa się głównie z przetworzonych, naturalnych włókien celulozowych. Poprzez zastosowanie mieszanek z dodatkami, firma Acosorb optymalizuje wydajność i długość życia produktu oraz bezpieczeństwo przeciwpożarowe w wybranym obiekcie.

Jasne wskazówki dotyczące serwisu plus piec lat gwarancji
Dzięki swoim wysokim właściwością odporności na wilgoć, możliwe jest oczyszczenie tynku przez przetarcie wilgotną szmatką. Zapewniamy również dokładne wskazówki odnośnie serwisu oraz wsparcie poprzez Acocare. W przypadku uszkodzeń, w prosty sposób wykonywane są reparacje miejscowe. Acosorb zapewnia pięcioletnią gwarancję zarówno na przyczepność jak i akustyczne właściwości materiału.

pdf_icon zobacz dane techniczne produktu