MIESZKANIA W USTCE BLISKO BRZEGU
TYLKO NA OSIEDLU NAD BRZEGIEMInwestycja


Osiedle Nad Brzegiem Ustka – Spokój Dla Ciebie i Twojej rodziny

Szukasz bezpiecznego i przyjaznego miejsca dla Ciebie i Twojej rodziny? Zależy Ci na oderwaniu się od miejskiego zgiełku, wtopieniu się w spokój i ciszę, przy jednoczesnym zachowaniu dostępu do miejskiej infrasktuktury?

Osiedle Nad Brzegiem w Ustce, to wysokiej jakości apartamenty, które zostały zlokalizowane bardzo blisko brzegu. Położone są one w pobliżu rzeki Słupii w sąsiedztwie obszaru chronionego złóż borowinowych.
Dosłownie 300 metrów dzieli mieszkańców osiedla od najbliższego węzła komunikacyjnego, łączącego z Centrum Ustki. Mieszkania na Osiedlu Nad Brzegiem są doskonałym miejscem odrywającym od szkoły i pracy, tym samym pozwalającym na efektywny odpoczynek w gronie rodzinnym.

Blisko natury

Osiedle Nad Brzegiem Ustka umiejscowione zostały przy złożach borowinowych, a więc w okolicy obszaru chronionego.

Atrakcyjna Cena

Mieszkania jak apartamenty od 54 do 72 m2 w atrakcyjnej cenie!
Już od 5900 zł brutto za m2 za stan deweloperski z pełną infrastrukturą techniczną.
W skład infrastruktury wchodzi: woda, gaz, kanalizacja, ocieplenie budynku 15 cm styropian, okna 3-szybowe. Udział w drodze dojazdowej. Do mieszkań na piętrze przynależy strych z oknem połaciowym do zagospodarowania (około 25 m pow. użytkowej).

Realizacja inwestycji

Rozpoczęcie prac: 30 maj 2016
Zakończenie prac Budynki A i B: IV kwartał 2019.
Zakończenie prac Budynki C i D: przełom I/II kwartału 2020.


Rzuty mieszkań


Wybierz mieszkanie, które spełni Twoje wszystkie oczekiwania. Rzuty wszystkich mieszkań pozwalają na dokładną ocenę, która nieruchomość okaże się być najbardziej komfortowa w czasie jej użytkowania.

Subtelne różnice stawiają na wyjątkowość każdej z nich. W ten sposób cała rodzina może zdecydować się, który z prezentowanych domów, będzie tym idealnym.Lokalizacja mieszkań


Osiedle Nad Brzegiem Ustka usytuowane zostały w niesamowitej lokalizacji: w otoczeniu chronionej natury, oraz wielu możliwości rekreacyjno wypoczynkowych jakie oferuje Ustka, nadmorska miejscowość uzdrowiskowa.

Mimo odsunięcia od miejskiego zgiełku, Osiedle Nad Brzegiem znajduje się blisko węzła komunikacyjnego.